Dne 7.9.2020 byla vyhlášena veřejná zakázka na "Výměnu a doplnění svítidel veřejného osvětlení v obci Babice".
https://nen.nipez.cz/SeznamPlatnychProfiluZadavatelu/MultiprofilZakladniUdajeOZadavateliM-804875299/SeznamZahajenychZadavacichPostupu-804875299/ZakladniInformaceOZadavacimPostupuM-954531412-804875297/ZakladniInformaceOZadavacimPostupu-954531412-804875297/
Dovolujeme si Vás informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 07.09.2017, od: 07:30 - 18:30 hod. Dotčená odběrná místa naleznete . Děkujeme za pochopení.
Vážení spoluobčané, rádi bychom vás upozornili na právě probíhající anketu k projektu Babická kavárna. Všechny informace a podklady najdete na , kde můžete provést hlasování, které nám pomůže v dalším rozhodování. Děkujeme za spolupráci. Obecní úřad Ba...
Výzva k podání nabídky ve veřejné zakázce malého rozsahu „Zpracování projektové dokumentace – přístavba a stavební úpravy staré školy“ Lhůta pro podání nabídek na adresu zadavatele je datum 4.9.2017 11:00 hod. Ke stažení přílohy: Výzvu a potřebné d...
Výzva k podání nabídky ve veřejné zakázce malého rozsahu „Revitalizace stání pro kontejnery“ Lhůta pro podání nabídek na adresu zadavatele je datum 4.9.2017 11:00 hod. Ke stažení přílohy: Výzvu a potřebné dokumenty naleznete zde:
Firma Alcom Alval s.r.o. nabízí nová pracovní místa. Více informací naleznete .
Rekreační komplex Park Holiday nabízí nová pracovní místa. Více informací naleznete .